צימר בצבעים מבט מבחוץ

חדר שינה צימר לבן

צימר בצבעים

ארבעה יחידות אירוח מטופחות , סוויטה מלכותית, עם כל הפינוקים לכם הזוגות הרומנטיים המחפשים רמה גבוהה,איכותף שקט ושלווה באוויר ההרים של מצפה רמון. המקום האידאלי לאירוע משפחתיף לירח דבש, הצעות נישואין, ימי הולדת וסתם לפנק את בן/בת הזוג.
 

במצפה רמון בירת תיירות המדבר נמצא קומפלקס רחב ידיים ויוקרתי, המציע ארבע חוויות צבע עם אנרגיות ומסרים שונים - צימר בצבעים. הקומפלקס מציע אירוח איכותי ומפנק בצימרים חדשים ומעוצבים ברמת גימור גבוהה ביותר. כל צימר שונה ומיוחד ומתאים בעיקר לזוגות המחפשים שקט, שלווה, רומנטיקה ואינטימיות.


חדר שינה צימר אדום

צימר בית דניאלה

אביזרי אמבטיה צימר לבן

מטבח בצימר אדום

צימר נוף ושקיעה

מבט לרחוב מצימר בצבעים

25.07.2007 (19:23)

הר הזוגיות

אומרים שבמצפה רמון יש הר מיוחד שמי שנוגע בו - מוצא אהבה. מאות רווקים ורווקות כבר נוהרים לשם קבלו את הטרנד החם הבא בשוק הפנויים-פנויות: את מקומם של "עמוקה" וקברי הצדיקים בצפון תפס "הר הזוגיות" במצפה רמון. זרם בלתי פוסק של מאות רווקים ורווקות, גרושים וגרושות מציף בשבועות האחרונים את העיירה הדרומית השלווה מצפה רמון. המבקרים מגיעים להר ששמו הומר לאחרונה ל"הר הזוגיות", נוגעים בסלע האדמדם, וקוראים שירים בתקווה למצוא אהבה.

עוד....  

 

שרותים מקומיים

בנין דירות אירוח. לווי פרוייקטים, מידע עסקי, צימרים להשכרה, גיוס כ"א במצפה רמון. 050-2800004. יחידות אירוח להשכרה חודשית לקבלנים וחברות במצפה רמון

   
מבצעים

יום הולדת במבצע

050-7119094